Červenec 2010

Festival v Torontu představí možné uchazeče o Oscary

30. července 2010 v 10:54 | Markéta |  // articles 2010
Přehlídku hvězd a některé se zájmem očekávané premiéry nabídne návštěvníkům zářijový mezinárodní filmový festival v Torontu, jehož program nyní pořadatelé oznámili. V nových filmech se tam objeví například Nicole Kidmanová, Robert De Niro, Natalie Portmanová a Keira Knightleyová.

Festival se koná od 9. do 19. září. Agentura AP ho označila za přehlídku potenciálních uchazečů o ceny Americké filmové akademie, známé Oscary, a jeho ředitel Piers Handling řekl, že jeho program odráží "hojnost vzrušujících prací zavedených i začínajících filmařů".

Nicole Kidmanová se spolu s Aaronem Eckhartem představí jako rodiče truchlící nad smrtí syna ve filmu Johna Camerona Mitchella Rabbit Hole (Králičí díra). De Niro hraje v psychologickém thrilleru Stone (Kámen) úředníka, na němž se vězeň s pomocí své ženy pokouší vymámit propuštění na podmínku. Z žánru psychologického thrilleru je i snímek Black Swan (Černá labuť), kde hraje Natalie Portmanová a který režíroval Darren Aronofsky.

Na plátně se v Torontu v nových filmech ukážou také třeba Christopher Plummer, Martin Sheen, Helen Mirrenová a Kevin Kline.

Na programu je několik snímků natočených režiséry, kteří předtím prosluli jako herci. To je především případ Roberta Redforda, který představí svůj nový film The Conspirator (Spiklenec), jehož námětem je atentát na amerického prezidenta Abrahama Lincolna. Jako režiséři se předvedou také Ben Affleck, David Schwimmer a Emilio Estevez.

novinky.czPřehled premiér filmů

30. července 2010 v 10:36 | Markéta |  - news archive
Mám tu několik dalších informací ohledně filmových premiér.

Britská premiéra Never Let Me Go je nyní stanovena na 28. ledna 2011, ale samozřejmě, tohle se může ještě změnit.

V nedávném italském rozhovoru prozradil Sam Worthington, že film Last Night by měl mít premiéru(stejně jako NLMG) na filmovém festivalu v Torontu!

Tady máte menší přehled o premiérách, čistě pro pořádek ;-) Nevím jak vy, ale já jsem nadšená! Ovšem něco se ještě může měnit

- Never Let Me Go: Premiere, Toronto September 9th-19th; US release September 15th; UK January 28th
- Last Night: Premiere, Toronto September 9th-19th; US & UK release Late 2010
- London Boulevard: Premiere TBA; US TBA; UK October 15th
- A Dangerous Method: February 2011

keiraweb

The Beautiful and The Damned news!

30. července 2010 v 10:27 | Markéta |  B&D: News
Konečně je zde nějaká informace k filmu The Beautiful and The Damned! Kei by měla hrát v tomto filmu podle knižní předlohy F. Scotta Fitzgeralda. Společnost, která měla tento film natáčet měla však v poslední době finanční problémy, a tak k natáčení nedošlo. Ovšem nyní načíná tzv. "novou kapitolu", takže nic není zrušeno!

To je skvělé, už mě to ticho po pěšině kolem tohoto projektu docela štvalo. Jsem ráda, že se o tom stále jedná.
Konec natáčení "A Dangerous Method"

30. července 2010 v 10:12 | Markéta |  - news archive
Natáčení filmu "A Dangerous Method" skončilo 23. července. Poslední místo, kde se natáčelo bylo Lake Constance. Zdroje také uvedly, že premiéra by se mohla konat v únoru příštího roku, ale samozřejmě to ještě nemůžeme brát vážně ;-)
Stále ale doufám, že se k nám dostanou ještě nějaké fotky z natáčení ;-)

EDIT - mám zde jednu méně kvalitní fotku Kei při natáčení na lodi Hohentwiel. Nešla mi uložit, takže tu máte alespon odkaz
Televizní reportáž z natáčení "A Dangerous Method"

30. července 2010 v 10:05 | Markéta |  The Talking Cure: News
Mám tu pro vás malou televizní reportáž z natáčení Nebezpečné metody. Kei tam sice neuvidíte (alespon já jsem ji nezahlédla), věnují se tu hlavně Viggo Mortensenovi, ale určitě pro vás bude zajímavé podívat se, jak bude film vypadat. Podle mě to bude skvělé!


Never Let Me Go - Official site

30. července 2010 v 9:59 | Markéta |  Never Let Me Go: News
Tohle by měla být oficiální stránka pro film Never Let Me Go :-)

654

Last Night - promítání v Římě!

30. července 2010 v 9:54 | Markéta |  Last Night: News
Eva Mendes uvedla v nedávném interview, že film Last Night by se měl dočkat promítání na filmovém festivalu v Římě. Ten startuje během října.

Vidím to na rušný podzim ;-) Konečně bude více novinek a fotek! Nemůžu se dočkat!!Never Let Me Go - premiéra na TIFF!

30. července 2010 v 9:48 | Markéta |  Never Let Me Go: News
Film Never Let Me Go bude mít premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, který začíná 9. září! Doufám, že tam Kei bude, protože už ted se neskutečně teším na fotky, tohle je úžasná zpráva!

sweet-keira

The Suicide Brothers on i-Tunes

30. července 2010 v 9:44 | Markéta |  - news archive
Film The Suicide Brothers, kde hraje Kei i se svým přítelem Rupertem bude od 21. září k dispozici na i-Tunes. Podle zdroje bude jistě na britských a amerických stránkách.

sweet-keira

Style Papers (FR-2010)

30. července 2010 v 9:40 | Markéta |  * magazines 2010
Scany z francouzského magazínu Style Papers. Je to vydání pro srpen-září. Vypadá to moc dobře, škoda, že neumím francouzsky :-)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

sweet-keira