Ain´t no mountain high enough...

13. února 2010 v 20:59 | Markéta |  - diary
Ahoj, mám tušení, že jsem tu nedávno psala, že málokdy do puntíku splním všechno, co jsem si naplánovala.
Opět jsem samu sebe přesvědčila, že je to pravda.
Jak dopadl můj filmový maraton? Nevím, jestli vás to vůbec zajímá, ale upřímně je mi to jedno, kdo bude chtít, přečte si to a tomu člověku děkuju :)
Ale k věci - Mumie byla skvělá, ostatně jako vždy, film Lara Croft byl také dobrý, dobrodružný a napínavý. Co se týká Domina, tak se přiznám, že jsem si to pamatovala úplně jinak :D Každopádně se mi tento film docela zamlouval, Kei mě opět přesvědčila, že je skvělá herečka. Ovšem asi ve dvou případech pro mě nebyla moc přesvědčivá, ale jinak má můj obdiv za tuto roli. Domino pro mě sice není filmem, který bych si jen tak pustila na DVD, spíš se na něj podívám, když jej dají v televizi, ale jak už jsem řekla, byl to povedený snímek. Jediné, co mi trochu vadilo, byla frekvence sprostých slov 20 za minutu. Dobře, ted zcela jistě přeháním, ale tak pro představu. Když už jsme u toho, umím novou slovenskou nadávku, tedy mám se opravdu čím chlubit :)
Ve čtvrt na čtyři ráno jsem přemýšlela, jestli má vůbec cenu jít spát, ale nakonec jsem usnula okamžitě, co jsem zalehla. Vstala jsem v půl desáté, maraton pokračoval filmem Oněgin s Liv Tyler a Ralphem Fiennesem (je strašné to takhle sklonovat :D). Celkově se mi film, prostředí, amosféra i herecké výkony líbily, ale nemohla jsem překonat svůj odpor k Ralphovi. Ten člověk je mi zkrátka nesympatický. Naštěstí mi tento herec celkové dojmy na filmech příliš nekazí. (Kdyby ano, asi bych tak nemilovala Vévodkyni :))
Potom na mě ale dolehla taková únava, že Údolí včel a Annu Kareninu odkládám na neurčito. Nemyslím si, že jsem unavená, protože jsem šla pozdě spát, ale je mi nějak zle. Ovšem film Druhá nebo první jsem si nenechala ujít, nahrála jsem si ho na DVD a střídavě jsem sledovala Zahajovací ceremoniál ZOH.
Mimochodem - nechápu, proč musí dávat v letevizi dobré filmy zrovna když je olympiáda. Co se mě týká, dám přednost OH, filmy uvidím jistě ještě milionkrát. Taky mě dopaluje, že všechny přímé přenosy jsou v noci a pomalu lituju, že nemáme jarní prázdniny v nadcházejícím týdnu (alespon). To bych mohla v noci žít (takřka) a ve dne spát :D. Časový posun pochopitelně neovlivním, tak díkybohu za ČT4, kde budou odpoledne a dopoledne vysílat záznamy. Na ano, i dopoledne.
Řeknu vám, že někdy mívám pocit, že je všechno na nic. Přechodná doba špatných nálad, kdy by se ode mě měl svět držet dál. Snad tahle ponurá nálada brzy opadne, popadla mě ve čtvrtek, ale včera to asi bylo nejhorší...

Ted se s deníkovými zápisky na delší dobu rozloučím, začínám to s četností těchto článků poněkud přehánět :)

Hudba: písnička, která zazněla ve filmu Druhá nebo První. Stará, ale hezká. Mimochodem, několikrát zazněla na Superstar v Divadle, když se zpívaly duety. (Uvažuji o tom, že bych na tento film napsala nějakou recenzi, podobně jako jsem psala k seriálu Heartland.) Ve videu uvidíte taky jednu zábavnou scénu z tohoto filmu.


Mějte se hezky, užívejte prázdniny, kdo je máte a hlavně držte palce našim sportovcům :) Je strašná smůla, že nám nevyšel střední můstek, měli jsme to tak brilantně rozjeté a nakonec nic :( Naštěstí není všem dnům konec :)

Markéta ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hyppy Hyppy | Web | 14. února 2010 v 8:19 | Reagovat

Jojo střední můstek jsem sledovala, je to škoda... :-( a taky mě to štve to časový pásmo, já olymoiády miluju a vždycky jsem sledovala všechno v přímém přenosu a teď nemůžu  :-(

2 Áďa Áďa | Web | 15. února 2010 v 16:41 | Reagovat

*Ano tak přesně tohle video je to moje :D
S tou částí Domina, kterou jsem viděla jsem měla ten samý problém, já na ty nadávky nějak nejsem :) Ale Ralpha Fiennese mám docela ráda, nejsem nějaký vyloženě fanoušek, ale nikdy mi nevadil. Tu ZO bych strašně ráda koukala,a le vždy to jsou časy, které mi nevyhovují, takže si budu muset vystačit s tím co přečtu v novinách nebo náhodou čas vyjde :) Ty špatné nálady znám, často to mám stejně, jednou chvíli bych se smála a pak na jednou jsem naštvaná nebo prostě bez nálady a trvá to kolikrát i dýl, hlavně v zimě, to převážně.
Ten film neznám, aspoň myslím, nic mi to teď neříká, ale tu písničku znám, ale řekla bych, že právě jen z filmů :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama