Vítejte :)

1. ledna 2010 v 13:29 | Markéta |  - news site
VÍTEJTE!
Design, i hlavní rozcestníky jsou dokončené, ostatní budu přidávat až postupně, a tak bych vás chtěla konečně řádně na blogu přivítat :-) Jak už je jasné, blog je o mé oblíbené herečce. Založila jsem jej první den Nového roku a právě 1.1.2010 je hezké, symbolické datum se třemi jedničkami.
O založení tohoto blogu jsem přemýšlela jen krátce. Už dřív jsem měla hodně blogů, ale vždycky mě přestaly bavit. Výjimkou jsou poslední tři - na jeden jsem neměla čas (jelikož jsem v té době mě tři blogy naráz), do druhého se mi o nějaký čas později někdo naboural. Byl to blog o mé oblíbené zpěvačce a jeho konec mě neskutečně mrzí, ale nemám vůbec chut´ všechno psát znovu. Třetí blog byl a stále je o filmu Pýcha a předsudek, z něho jsem se přesunula sem. Blog jsem nesmazala, protože ho mám moc ráda a zatím si ho ještě chci nechat, i když už na něm nepracuju.
Jednou večer jsem tak přemýšlela, proč bych si nezaložila blog o Keiře. Je to má nejoblíbenější herečka, téměř všechny její filmy (aspon ty které jsem viděla :)) naprosto miluju a Pýchu a předsudek můžu přesunout na nový blog, takže si nebudu muset rozdělovat čas mězi dva blogy. Chvíli jsem se rozmýšlela a nakonec jsem se rozhodla,že blog založím. A tak je tady. Doufám, že se vám tu bude líbit a budete se rádi vracet!
Webmiss Markéta

PS: Na závěr bych ještě chtěla dodat, že hlavní příčinou toho, že mě moje blogy přestaly vesměs bavit je to, že jsem si z nich udělala povinnost. Poslední dobou jsem se tak nějak naučila si blogování užívat a brát to jako svůj koníček. Doufám, že i tady mi to vydrží. Takže nevím, jak často tu budu. Když mě to bude hodně bavit, klidně denně, ale také třeba jen dvakrát do týdne. Může se i stát, že na delší dobu zmizím. Jak říkám, chci mít blog jako zábavu a chci ho psát ráda a ne si z něj nakonec udělat povinnost. Doufám, že se tu třeba za rok sejdeme :-) Tak dlouhou dobu mi zatím žádný blog nevydržel, možná se to s tímhle změní ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 love-sophia love-sophia | Web | 1. ledna 2010 v 18:41 | Reagovat

Taky jsem založilo nový blog... Ale včera :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama