Prázdniny jsou za námi

4. ledna 2010 v 15:11 | Markéta |  - diary
Ahoj!
Tak zimní prázdniny skončily a už zase ráno pěkně vstát z vyhřáté postele, do ještě nevytopeného domu, a ještě hůř vycházení do lezavé zimy... Sice jezdím autem, ale ten přechod pár metrů mi bohatě stačí :D A navíc, ani v tom autě ze začátku není teplo :-) Naštěstí mě zachranuje moje nová zimní bunda, ve které je sice teplo, ale nohy mi mrznou pořád, i když mám punčocháče.
Ve škole to dnes kupodivu uteklo docela rychle, učitelé byli vstřícní, a tak jsme se pro začátek moc neučili. Ovšem od zítřka to začne: úterý - test z fyziky, středa - pololetka ze zeměpisu, čtvrtek - test z biologie, pátek - test z matematiky. Zítra se dozvím také známku ze slohovky. Před Vánoci jsme psali líčení, vybrala jsem si téma, kde "Vlastníte cestovní kancelář - popište ideální dovolenou". Moje slohovka obsahuje cestu po Nilu lodičkou z rákosu - tedy Egypt. Podle mě jsem to poněkud přehnala, ale tak trochu ještě doufám... Tedy - myslím, že jsem to napsala pěkně, ale jen tak přemýšlím, jestli jsem to někde "vědecky" nepřehnala. Co je Nutin závoj, achet, duat... stejně asi nerozumíte... Jestli to p. prof. nebude vadit :-b A nejen to :)
Dál se ještě musím pokusit opravit si známku v chemii na jedničku. Náš pan chemikář mimochodem dnes oficiálně oznámil, že je praštěný (pozn. po tom, co na něj po příchodu do třídy přistál plyšový polštář :D Nemá chodit do třídy ještě před zvoněním :D). Z písemky z dějepisu jsem naštěstí osvobozená, protože mám samé jedničky a pololetku budou psát jenom ti nerozhodní. Tak aspon něco. A jen tak pro zajímavost, naše nástěnka ode dneška odpočítává dny do Vánoc - ještě 354 dní :-) :-b

Doufám, že jste si všichni užlili Vánoční svátky. Já bohužel moc ne, byla jsem nemocná. Téměř celé prázdniny jsem proležela, prokašlala a prosmrkala... a při té příležitosti přečetla tři (a půl :)) knížky :-) Copak vám nadělil Ježíšek? Mně knížku Zatmění, knížku o šifrování o kodech, knížku o Atlantidě (jestli byla nebo ne) a o Egyptě (konkrétně o Gíze). Dál lak na nehty a oční stíny, černý pásek, tepláky :D, puzzle Monu Lisu, kterou snad za život ani nesložím, je to docela těžké, brožurku různých testů, zimní bundu a tričko značky S.A.M., satelitní přijímač do pokojíku a to už je asi všechno. Vlastně ne, ještě jsem zapomněla na knížku Pokání, která mi ale teprve přijde :D
Silvestra jsem strávila s rodinou v křesle u televize, dívali jsme se střídavě na Markízu a Novu a taky jsme přepínali na hudební kanály, přičemž jsme asi 10× natrefili na (moji obíbenou :-))) Lady Gaga. Potřetí už jsem se nemohla nesmát, jaké na ni máme štěstí :-)
Prázdniny to tedy byly celkem fajn, řekněme čtecí prázdniny. A jelikož jsem si je letos moc neužila, tak doufám, že přiští rok si je užiju dvojnásob. Tak jsem letos Vánoce připravovala a nakonec dva dny před Štědrým dnem chřipka a horečky. Ale ne že bych nějak moc litovala, zkrátka příští rok nesmím onemocnět, věřím své skvělé zimní bundě.

Tak ted se jdu konečně naobědvat, potom si půjdu číst, stejně se mi nic jiného dělat nechce. Potom mám v plánu pocvičit ještě něco na zítřek do kytary a nakonec se naučit na test z fyziky. Novinky (pokud budou) budou zítra a pak se budu muset učit zase zeměpis.

Takže zítra ahoj, vaše rozepsaná, upovídaná Markéta :D

PS: Přečetl to snad někdo???

Pro Dark Angel: OK, design ti udělám o víkendu ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hyppy Hyppy | Web | 4. ledna 2010 v 16:00 | Reagovat

Já jsem to přečetla!  :-D  Já jsem si teda prázdniny užila, ale utekly strašně rychle. A tenhle týden se taky neučíme, protože část třídy je na lyžáku a bylo by to vůči nim nespravedlivý, takže super  :-D A je dobrý že to bereš takhle v pohodě tu nemoc přes Vánoce, já kdybych byla na Vánoce nemocná tak se asi psychicky zhroutím  :-D

2 Markéta Markéta | Web | 4. ledna 2010 v 18:18 | Reagovat

[1]: No to víš, už to nějak nezměním, že jsem byla nemocná, tak se tím nebudu trápit, to nemám v povaze. Jinak je fajn, že se tento týden neučíte :) Aspon si ještě trochu užiješ :b Taky bych brala podobnej rozjezd ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama