Dva týdny poté.... :-)

16. ledna 2010 v 12:08 | Markéta |  - diary
Ahoj!
Po několika dnech se opět hlásím.
Konečně uběhly dva týdny. Dva týdny testů, zkoušení a dalších projektů ve škole. Moc aktivní jsem na blogu nebyla, protože jsem se musela učit a upravit, co šlo. Ale můžu říct, že štěstí mi přálo, jelikož budu mít na vysvědčení JEN jednu dvojku! Jsem strašně ráda, že se mi podařilo spravit chemii a fyziku, přičemž z fyziky jsem byla zkoušená včera jako poslední hodinu. Bylo nás na přezkoušení docela dost, a tak jsem tam musela zůstat ještě po hodině, protože jsem to už chtěla mít za sebou. Byla jsem z toho docela vynervovaná, ale nakonec mi to vyšlo.
Vlastně ze všech testů, co se v minulých dvou týdnech psaly, se mi podařilo dostat za jedna. Celkem jsem se překonala a jsem vážně spokojená. Jen ta matika - sice jsem se ji toto pololetí taky dost učila, ale v testu jsem vždycky udělala nějakou chybu. Škoda, ale zaplatpánbůh za všechno ostatní. Učila jsem se do noci a ráno jsem vstávala po páté, abych se ještě učila. Aspon že se mi to vyplatilo ;-)
Jinak zajímavým zážitkem z minulého týdne byla čtvrteční biologie. Ve třídě je zvláštní ticho, což se často nestává, píšeme si z učebnic zápis o geologické stavbě ČR a najednou všichni málem vyletíme ze židlí. Náš profesor nám chtěl asi nějak zpříjemnit práci trochou hudby z youtube. Ale repráčky byly zapnuté na maximum, takže když zazněly první tony, tak to byla rána jako z děla :-D Zbytek hodiny nám k zápisu koncertovala Nirvana (shodou okolností oblíbená skupina Keiry). Sice to není právě můj šálek čaje, ale jako zpestření výuky perfektní ;-)

Ted půjdu dodělat jednu věc a pak se vrhnu na novinky, snad se nenahromadily :-)
Markéta
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hyppy Hyppy | Web | 16. ledna 2010 v 15:04 | Reagovat

No já to ještě všechno za sebou nemám ale to nejdůležitější už naštěstí jo  :-) k té jedné dvojce gratuluju, je to škoda že ty samý ti takhle utečou u jednu dvojku, můj spolužák má taky jenom jednu 2 a zbytek jedničky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama