Leden 2010

Keira Knightley and Damien Lewis sign for fans

30. ledna 2010 v 9:03 | Markéta |  → papparazzi videos
Nové video z divadla. Keira je úžasná :-)Oficiální stránky filmu

30. ledna 2010 v 8:53 | Markéta
Určitě se podívejte na oficiální stránky filmu :) Nejenže jsou krásně graficky zpracované, ale obsahují mnoho informací, úžasné animované efekty a na pozadí hraje okouzlující hudba! :-)

Pride & Prejudice official site


Pýcha a předsudek - Trailer

30. ledna 2010 v 8:42 | Markéta


Setkání fanynky ze St. Albans s Keirou

29. ledna 2010 v 18:56 | Markéta |  - news archive
Mladá žena ze St. Alban, trpící mozkovou obrnou se díky charitě, která plní přání postiženým a nemocným lidem setkala se svou hrdinkou, herečkou Keirou Knightley.
Osmnáctiletá Jessi Parrott se s hvězdou filmů "Blafuj jako Beckham" či "Piráti z Karibiku" setkala na londýnském West Endu v Divadle komedie po tom, co shlédla její vystoupení ve hře The Misanthrope.
Jessi, která je upoutána na invalidní vozík řekla: "Velkou část svého života jsem doslova strávila sledováním filmu "Pýcha a předsudek" s Keirou Knightley. Moc ráda bych se s ní někdy setkala, poděkovala jí za motivaci a popovídala si o herectví, divadle a Jane Austenové, kterou obě milujeme."
Když Keira po vystoupení přišla, Jessi doufala, že s ní stráví, alespon pět minut, ale nakonec se svou oblíbenou herečkou strávila 25 minut, mluvily o filmech i divadle a také přišla řeč na americkou herečku Katherine Hepburn.
Jessi Keiru označila jako roztomilou, přirozenou a temperamentní a že si povídali jako kamarádky.

Fan´s experience from The Misanthrope visit

29. ledna 2010 v 18:28 | Markéta |  Misanthrope: Recenze
Nemohla jsem si odpustit nepřeložit tento úžasný komentář šťastné fanynky, která navštívila Keiřino vystoupení v divadle :)

"25. ledna jsem se šla podívat na hru The Misanthrope. Keira byla naprosto úžasná a ohromující. Její vystoupení, přestože je jako takové první v její kariéře, mělo velký úspěch. Byla moc krásná a publikum ji milovalo. Po představení jsem čekala před divadlem, jestli se mi podaří získat autogram. Asi 30 minut po tom, co představení skončilo, mi Keira rychle, ale s velkým roztomilým úsměvem dala ne jeden, ale hned dva autogramy! To byla noc! :) Myslím, že bude čím dál lepší nejen ve filmových, ale také v divadelních rolích. Držím jí palce! :)"


Leaving restaurant with Rupert, London - 28th January 2010

29. ledna 2010 v 18:11 | Markéta |  * candids 2010
Konečně tu máme i jiné fotky, než jen z divadla :) Keira byla včera s Rupertem na večeři v jedné londýnské restauraci. Moc jim to spoli sluší.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostDen vysvědčení

28. ledna 2010 v 22:35 | Markéta |  - diary
Ahoj!
Dnes se mi vůbec nechtělo vstávat, ráno jsem tedy měla docela honičku, jelikož jsem vstávala asi o 20 min později. Ve škole jsme měli projektový den, byli jsme rozdělení na skupiny do biologie, zeměpisu, matematiky a chemie. Já jsem byla v zeměpisu, kde jsme se dívali na prezentaci zajímavých budov po celém světě (stavby na způsob Tančícího domu v Praze) a poté jsme navrhovali vlastní podobné domy. S Luckou jsme si k práci koupily ve školním bufetu brambůrky, jenže z nich brzy byla brambůrková drt´ :D Ani se neptejte, co jsme tam vyváděli :D Každopádně jsem se po delší době od smíchu rozbrečela! :D Po čtyřech hodinách následovala zcela logicky pátá a vysvědčení. 22 z 30 lidí prospělo s vyznamenáním, 4 lidi měli samé jedničky, pět lidí jednu dvojku, já jsem byla jednou z nich. Po škole jsme s kamarádkou prošly snad všechny obchody ve městě, přičemž mi padly do oka světlé třpytivé džíny a žluté tričko s bílými a černými kosočtverci. Pak jsme byly na pozdním obědě - čínské nudle a nakonec v cukrárně na čokoládu a brusinkovou limonádu, abychom "oslavily" prázdniny a vysvědčení. Pak jsem se chtě-nechtě přesunula do hudebky na zpěv, kam se mi vážně nechtělo, můj mozek se totiž už přeformátoval na prázdniny. Řekla bych, že to na mně můj učitel i poznal :D Po zpěvu jsem měla v plánu zajít do kina s kámoškama, ale nakonec mi do toho něco přišlo. Zajímalo by mě, jestli se na ten Avatar někdy dostanu :D
Už jsem z dneška docela unavená a z nakupovacího maratonu mě všechno bolí :) Zítra mám plánu vstát brzy (samozřejmě, když není škola, to se vstává výborně ;)) a uklidit si v pokoji a pak... uvidíme. Zítra mě tu určitě máte, zatím se mějte,

ahoj, Markéta ♥

PS: Jak dopadlo vysvědčení vám?

Zavádím novinku, v každém deníkovém zápisu bude na konci nějaký hudební kousek. Dnes tu pro vás mám svoji vůbec nejoblíbenější písničku od nejoblíbenější zpěvačky Sandry. Její verze je z roku 1987. Už poněkud starší, ale pro mě skvělé! :) Sandru jsem poznala v květnu minulého roku a od té doby nedám na její hudbu dopustit.